S4924R-333K
MFR.Part #
S4924R-333K
JLCPCB Part #
C17296994
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.37Ω 160mA 33uH 471mA ±10% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS