HF1008R-681H
MFR.Part #
HF1008R-681H
JLCPCB Part #
C17229915
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.85Ω 280mA 680nH ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS