SP1008-472G
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
SP1008-472G
JLCPCB Part #
C7083435
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
372mA 4.7uH 817mΩ ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors