HF1008R-391F
MFR.Part #
HF1008R-391F
JLCPCB Part #
C17284367
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.45Ω 320mA 390nH ±1% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS