SP1008R-472G
MFR.Part #
SP1008R-472G
JLCPCB Part #
C5756188
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
372mA 4.7uH 817mΩ ±2% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS