PT150R-1250HM
MFR.Part #
PT150R-1250HM
JLCPCB Part #
C17405794
Package
Plugin,D=31.8mm
Description
150uH 5.7A 60mΩ ±15% 插件,D=31.8mm Power Inductors ROHS