PTKM150R-121H
MFR.Part #
PTKM150R-121H
JLCPCB Part #
C17657856
Package
Plugin,D=21.6mm
Description
1.3A 150uH 2.68A 95mΩ ±10% Plugin,D=21.6mm Power Inductors ROHS