PTKM250-121H
MFR.Part #
PTKM250-121H
JLCPCB Part #
C17646373
Package
Plugin,D=21.6mm
Description
160mΩ 2.07A 250uH 900mA ±10% Plugin,D=21.6mm Power Inductors