PTKM150-121H
MFR.Part #
PTKM150-121H
JLCPCB Part #
C17459958
Package
Plugin,D=21.6mm
Description
1.3A 150uH 2.68A 95mΩ ±10% 插件,D=21.6mm Power Inductors