PTKM10-50H
MFR.Part #
PTKM10-50H
JLCPCB Part #
C17237171
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
1.7A 10mΩ 10uH 7.36A ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors