PTHF10R-40SM
MFR.Part #
PTHF10R-40SM
JLCPCB Part #
C5710803
Package
SMD,14.5x14.2mm
Description
10uH 20mΩ 3.8A ±10% SMD,14.5x14.2mm Power Inductors ROHS