PTKM100R-50H
MFR.Part #
PTKM100R-50H
JLCPCB Part #
C17205520
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
100uH 3.14A 500mA 55mΩ ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors ROHS