P3519R-223J
MFR.Part #
P3519R-223J
JLCPCB Part #
C7255927
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
22uH 391mΩ 868mA 920mA ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS