PTKM25R-50H
MFR.Part #
PTKM25R-50H
JLCPCB Part #
C17575088
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
1A 20mΩ 25uH 5.2A ±10% 插件,D=15.9mm Power Inductors ROHS