PTKM100R-50
MFR.Part #
PTKM100R-50
JLCPCB Part #
C17425864
Package
Plugin,15.9x7.6mm
Description
100uH 3.14A 500mA 55mΩ ±10% Plugin,15.9x7.6mm Power Inductors ROHS