PTKM200R-50
MFR.Part #
PTKM200R-50
JLCPCB Part #
C17498926
Package
Plugin,15.9x7.6mm
Description
1.97A 140mΩ 200uH 350mA ±10% 插件,15.9x7.6mm Power Inductors ROHS