PTHF500R-894
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTHF500R-894
JLCPCB Part #
C17214915
Package
Plugin,33x16.5mm
Description
131mΩ 3.1A 3.4A 500uH ±10% Plugin,33x16.5mm Power Inductors ROHS