PTKM100R-894
MFR.Part #
PTKM100R-894
JLCPCB Part #
C17621108
Package
Plugin,33x16.5mm
Description
100uH 23mΩ 3.5A 8A ±10% Plugin,33x16.5mm Power Inductors ROHS