PTKM75R-894
MFR.Part #
PTKM75R-894
JLCPCB Part #
C17214427
Package
Plugin,33x16.5mm
Description
23mΩ 3.7A 75uH 8A ±10% Plugin,33x16.5mm Power Inductors ROHS