PTHF100R-40SM
MFR.Part #
PTHF100R-40SM
JLCPCB Part #
C6629960
Package
SMD,14.5x14.2mm
Description
1.1A 100uH 160mΩ ±10% SMD,14.5x14.2mm Power Inductors ROHS