PTHF100R-30SM
MFR.Part #
PTHF100R-30SM
JLCPCB Part #
C5710801
Package
SMD,11.2x11.2mm
Description
100uH 150mΩ 600mA ±10% SMD,11.2x11.2mm Power Inductors ROHS