PTHF100R-50SM
MFR.Part #
PTHF100R-50SM
JLCPCB Part #
C7328411
Package
SMD,17.8x17mm
Description
1.5A 100uH 60mΩ ±10% SMD,17.8x17mm Power Inductors ROHS