PT400-1500HM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PT400-1500HM
JLCPCB Part #
C17340268
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
180mΩ 4.7A 400uH ±15% 插件,D=38.1mm Power Inductors