RDC50-331K-RC
MFR.Part #
RDC50-331K-RC
JLCPCB Part #
C6378910
Package
Plugin,D=38.1mm
Description
10A 330uH 49mΩ ±10% Plugin,D=38.1mm Power Inductors ROHS