PTKM330R-50H
MFR.Part #
PTKM330R-50H
JLCPCB Part #
C17527705
Package
Plugin,D=15.9mm
Description
1.69A 190mΩ 270mA 330uH ±10% Plugin,D=15.9mm Power Inductors ROHS