PTKM330R-50
MFR.Part #
PTKM330R-50
JLCPCB Part #
C17327824
Package
Plugin,15.9x7.6mm
Description
1.69A 190mΩ 270mA 330uH ±10% Plugin,15.9x7.6mm Power Inductors ROHS