P3519R-563J
MFR.Part #
P3519R-563J
JLCPCB Part #
C5841195
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
550mA 56uH 580mA 975mΩ ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS