PTHF10-50SM
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
PTHF10-50SM
JLCPCB Part #
C3222616
Package
SMD,17.8x17mm
Description
10mΩ 10uH 7.36A ±10% SMD,17.8x17mm Power Inductors