P3519R-561J
MFR.Part #
P3519R-561J
JLCPCB Part #
C17637069
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
20mΩ 3.48A 5.77A 560nH ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS