P3519R-121K
MFR.Part #
P3519R-121K
JLCPCB Part #
C6249818
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
11mΩ 12.47A 120nH 5.11A ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS