P3519-332J
MFR.Part #
P3519-332J
JLCPCB Part #
C17528629
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
1.76A 100mΩ 2.38A 3.3uH ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors