P3519R-121J
MFR.Part #
P3519R-121J
JLCPCB Part #
C17507064
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
10mΩ 12.47A 120nH 5.11A ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS