P3519R-151K
MFR.Part #
P3519R-151K
JLCPCB Part #
C6249820
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
11.15A 13mΩ 150nH 4.83A ±10% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS