P1812R-682G
MFR.Part #
P1812R-682G
JLCPCB Part #
C17508384
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
472mΩ 6.8uH 600mA 990mA ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS