SP1812R-682G
MFR.Part #
SP1812R-682G
JLCPCB Part #
C17222865
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
260mΩ 6.8uH 789mA 878mA ±2% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS