P1812R-682H
MFR.Part #
P1812R-682H
JLCPCB Part #
C17540177
Package
SMD,4.8x3.4mm
Description
472mΩ 6.8uH 600mA 990mA ±3% SMD,4.8x3.4mm Power Inductors ROHS