P160R-122JS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P160R-122JS
JLCPCB Part #
C17425453
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.254A 1.2uH 1.381A 78mΩ ±5% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS