5022R-272G
MFR.Part #
5022R-272G
JLCPCB Part #
C17502112
Package
SMD,13.2x6.4mm
Description
1.2Ω 2.7uH 550mA ±2% SMD,13.2x6.4mm Power Inductors ROHS