1008R-152J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
1008R-152J
JLCPCB Part #
C17352333
Package
SMD,2.7x2.4mm
Description
1.5uH 500mΩ 548mA ±5% SMD,2.7x2.4mm Power Inductors ROHS