P160R-122HS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P160R-122HS
JLCPCB Part #
C17310347
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
1.254A 1.2uH 1.381A 78mΩ ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS