HF1008R-270M
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
HF1008R-270M
JLCPCB Part #
C17389222
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
140mΩ 27nH 930mA ±20% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS