4302R-121H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4302R-121H
JLCPCB Part #
C17428221
Package
SMD,2.9x2.7mm
Description
1.075A 120nH 130mΩ ±3% SMD,2.9x2.7mm Power Inductors ROHS