PTKM100-59
MFR.Part #
PTKM100-59
JLCPCB Part #
C17677447
Package
Plugin,D=27.9mm
Description
100uH 2.4A 4.9A 44mΩ ±10% Plugin,D=27.9mm Power Inductors