4232R-182G
MFR.Part #
4232R-182G
JLCPCB Part #
C6088232
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.1Ω 1.8uH 434mA ±2% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS