P3519R-271J
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P3519R-271J
JLCPCB Part #
C17533591
Package
SMD,9.1x4.8mm
Description
20mΩ 270nH 3.17A 8.31A ±5% SMD,9.1x4.8mm Power Inductors ROHS