4232R-682G
MFR.Part #
4232R-682G
JLCPCB Part #
C5522795
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
2.4Ω 294mA 6.8uH ±2% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors ROHS