P160R-103HS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
P160R-103HS
JLCPCB Part #
C17460101
Package
SMD,3.9x3.2mm
Description
10uH 464mA 483mA 570mΩ ±3% SMD,3.9x3.2mm Power Inductors ROHS