103R-122GS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
103R-122GS
JLCPCB Part #
C16197633
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
1.2uH 360mA 740mΩ ±2% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS