103R-822GS
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
103R-822GS
JLCPCB Part #
C17482424
Package
SMD,2.5x2.5mm
Description
195mA 2.5Ω 8.2uH ±2% SMD,2.5x2.5mm Power Inductors ROHS