4232-272H
Extended
Manufacturer
API Delevan
MFR.Part #
4232-272H
JLCPCB Part #
C7015552
Package
SMD,3.5x2.7mm
Description
1.25Ω 2.7uH 407mA ±3% SMD,3.5x2.7mm Power Inductors